środa, 18 stycznia 2012

PODSTAWY PRAWIDŁOWEGO MYŚLENIA

Dookoła nas jest mnóstwo chaosu , różnych informacji, ogólnie przyjeło się  że negatywna informacja jest ciekawa, interesująca i przykuwa nasza uwagę, skupiamy się na niej, nawet nie będąc tego świadomym. Nowa woja, wybuch wulkanu, zgineli ludzie. Wiadomości wieczorne są reklamowane jakąś tragdjom, czyimś nieszczęściem jest mnóstwo programów gdzie przedstawione są tylko tragedie ludzkie jak i zazdrość, nienawiść. Wszystkie te fakty kreują naszą myśl przewodnią która znowu kreuje naszą rzeczywistość.

Myśl przewodnia kreuje także nasze odczucia. Po tym jak się czujemy możemy odczytać jaka jest nasza myśl przewodnia, jeżeli przestaniemy myśleć o problemach i o wszystkim co nas otacza wejdziemy w stan zero, nawet w fizyce kwantowej jest określony ten stan jako zerowe pole morficzne, stan błogi. I wtedy wprowadzamy nową myśl, myśl pożądaną, taka myśl wymaga także pozytywnych odczuć które w rzeczywistości towarzyszą danej myśli, to zjawisko przyspieszy manifestację naszej myśli.

W naszej rzeczywistości jest ogromna siła, duch, obserwator, bóg, najwyższa mądrość lub najwyższa inteligencja, różnie jest on nazywany ale ma ogromny wpływ na nasze życie, to on manifestuje naszą rzeczywistość zgodnie z naszą myślą przewodnią, nie z naszą prośbą czy pragnieniem tylko z tą myślą przewodnią,

Jest bardzo prosty sposób na sprawdzenie naszej myśli przewodniej. Każda sprawa w naszym życiu, każdy aspekt naszego jestestwa ma jakomś myśl przewodnią. Na przykład szukam nowej pracy, odbyliśmy rozmowe kwalifikacyjną i czekamy na telefon z pozytywną odpowiedzią. Budząc się rano, jaka jest pierwsza myśl. Dostanę tą pracę ? (niepewność), mam już tą pracę (spokój i harmonia). Najwyższa inteligencja tak czy inaczej zareaguje, takie jest prawo przyczyny i skutku. Jeżeli tą przodującą myślą nie jest chęć posiadania pracy, tylko uczucie spokoju posiadania jej, to wcale nie musi być właśnie ta praca, może to być inna która sama do nas przyjdzie,  bóg manifestuje dokładnie naszą myśl przodującą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz